194. AGNETA FLOCK. Blandteknik (Akvarellerat pappersklipp). Signerad: Agneta Flock 91. Tavlans mått: 11×110 cm

Slutpris: 175 kr

Artikelnr: 515-194 Kategori: Etikett: