483. AKVARELL. Signerad: Smålänningen klarar skivan, Lothman. Liten fuktskada, ramen med någon skada. Tavlans mått: 30 x 25 cm.

Slutpris: 350 kr

Artikelnr: 496-483 Kategori: Etikett: