408. ANN-MARIE ENLUN, Akvarell. Signerad Ann-Marie Enlund 16 juni 1989 Almunécar, de mi terrassa. Tavlans mått: 41.5×52 cm

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 503-408 Kategori: Etikett: