488. ARKIVSKÅP. Furu och Ek. Etikettmärkt Tranås kontorsmöbler. H. 145.5 cm L. 107 cm B. 42.5 cm. Fanerskador

Slutpris: 700 kr

Artikelnr: 517-488 Kategori: Etikett: