150. ARNE NORELL. SIROCCO. 1960/70-TAL. Fåtöljer, 1 par. Stomme i trä, sits, rygg o armstöd i skinn. Samt lösa sittplymåer i skinn, med slitage.

Slutpris: 10 275 kr

Artikelnr: 490-150 Kategori: Etikett: