535. Vas, stengods. Bernt Friberg Gustavsberg. Sign. Friberg Studiohanden F. Glaserat stengods. Ytliga repor förekommer. H 29 cm.

Slutpris: 15 275 kr

Artikelnr: 479-535 Kategori: Etikett: