192. BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi. Signerad: Lindström, ”Höstdröm” 37/100. Tavlans mått: 88 x 65 cm.

Slutpris: 1 900 kr

Artikelnr: 504-192 Kategori: Etikett: