174. Bernard Wheadon akvareller 2 st. Sign. Bernard Wheadon, ”May day”, ” May time”. Tavlornas mått 22,5 x 27,5 cm

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 464-174 Kategori: Etikett: