450. BÖRGE MOGENSEN. Stolar 4 st. ”Öresund”. Ek och lädersits. Skador, slitage, skav och märken. Fläckigt läder. Torkad stoppning. Firma Karl Andersson & Söner.

Slutpris: 9 900 kr

Artikelnr: 504-450 Kategori: Etikett: