Auktionsdatum | 2023-11-27 |
Kategori | Möbler |
450. BÖRGE MOGENSEN. Stolar 4 st. ”Öresund”. Ek och lädersits. Skador, slitage, skav och märken. Fläckigt läder. Torkad stoppning. Firma Karl Andersson & Söner.
Slutpris: 9 900 kr
Slutpris: 9 900 kr