186. BÖRJE SANDELIN. Etsning. Signerad: Sandelin, ”Gungstolen” 1961, 23/35. Bladet med fuktskada. Tavlans mått: 52 x 42 cm.

Slutpris: 150 kr

Artikelnr: 496-186 Kategori: Etikett: