172. Byrå 4-lådig 1800-talets 2:a hälft. Fuktskador på ovansida. Saknas 1 list nedtill. H. 83 cm B. 90 cm D. 51 cm. Bruksslitage.

Slutpris: 425 kr

Artikelnr: 480-172 Kategori: Etikett: