565. BYRÅ MED MARMORSKIVA. 3-lådig med Intarsia, Gust.Stil. Beslag med skador samt fanerskador. H. 82 cm. B. 95.5 cm Dj. 53 cm

Slutpris: 300 kr

Artikelnr: 517-565 Kategori: Etikett: