236. CARL MALMSTEN. Fåtöljer, 1 par. ”Samsas”. Klädsel med slitage på armstöden. Skyltsignerade: AB O.H. Sjögren, Stoppmöbler Tranås Sweden. Möbelkomponerad av Carl Malmsten. Sitthöjd: 42 cm

Slutpris: 3 075 kr

Artikelnr: 516-236 Kategori: Etikett: