535. DAN LEKBERG. Etsning. Signerad: D.L. ”Det blev en pojke II”, 1/10. Tavlans mått: 35 x 28,5 cm.

Slutpris: 125 kr

Artikelnr: 493-535 Kategori: Etikett: