129. Dan Zetterström. Akvarell. Sign. Dan Zetterström ”Fjälluggla lerkaka, Öland oktober -00. Bildmått 24,5 x 17 cm.

Slutpris: 325 kr

Artikelnr: 458-129 Kategori: Etikett: