530. ”FARMOR” Fåtölj Carl Malmsten 1900-talets mitt. Bruksslitage. Rygghöjd 100 cm. sitthöjd 46 cm.

Slutpris: 3 425 kr

Artikelnr: 487-530 Kategori: Etikett: