101. FÅTÖLJ, modell åskboll. Bruksslitage, repor och fåtöljen är vinglig i fästet mellan fotplattan och stolen. H. 120 cm.

Slutpris: 3 225 kr

Artikelnr: 516-101 Kategori: Etikett: