522. FÖNSTERBORD med låda. Intarsia. Skivan med skador. 1900-tal. H 80,5 cm. L 97 cm. Dj 33,5 cm.

Slutpris: 775 kr

Artikelnr: 490-522 Kategori: Etikett: