429. GEORGES POINT (Frankrike F 1935) Oljemålning signerad o daterad a tergo ”Portkosme 146 Janv. 88 Georges Point Marseille. Duk. Tavlans mått 64 x 63 cm.
Vi använder cookies för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår hemsida. Vi använder endast cookies som är absolut nödvändiga.OkIntegritetspolicy