429. GEORGES POINT (Frankrike F 1935) Oljemålning signerad o daterad a tergo ”Portkosme 146 Janv. 88 Georges Point Marseille. Duk. Tavlans mått 64 x 63 cm.

Slutpris: 700 kr

Artikelnr: 504-429 Kategori: Etikett: