364. Golvlampa ”Pepita” Ingrid Atterberg Upsala Ekeby. Fot med lagning. Skärm med skador. H. inkl skärm 128 cm.

Slutpris: 525 kr

Artikelnr: 481-364 Kategori: Etikett: