182. GÖRAN DANIELSON. Akvarell. Signerad: G. Danielson. -94. Glaset defekt. Tavlans mått: 24,5 x 20,5 cm.

Slutpris: 1 300 kr

Artikelnr: 496-182 Kategori: Etikett: