172. Hallbyrå, teak/svartmålad/klädsel med nitar 1950-tal. Bruksslitage. H 57 cm. B 55 cm. Dj 30 cm.

Slutpris: 225 kr

Artikelnr: 456-172 Kategori: Etikett: