082. JOHAN KESSLER. Akvarell. Signerad: J. Kessler 19/3 -53. Motiv från Hertig Karls Allé 37, Örebro, före nybygget. Tavlans mått: 40 x 49 cm.

Slutpris: 125 kr

Artikelnr: 485-082 Kategori: Etikett: