450. JOHAN PETTER OLAI. Oljemålningar, 2 st. Signerade: J. P. Olai. Duk. Något krackelerade. Ramarna med skador. Tavlornas mått: 89 x 53,5 cm.

Slutpris: 500 kr

Artikelnr: 484-450 Kategori: Etikett: