516. KARL-ERIK HÄGGBLAD. Litografi. Signerad: K.E. Häggblad 165/260 ”Rymd för hålande”. Tavlans mått: 41.5 x 56 cm

Slutpris: 150 kr

Artikelnr: 504-516 Kategori: Etikett: