051. KERSTI SÖDERSTRÖM- ERGON, Etsning. Signerad K. Söderström ”ALTAROFFER”. Tavlans mått: 48 x 52 cm

Slutpris: 250 kr

Artikelnr: 498-051 Kategori: Etikett: