350. LARS LERIN. Akvarell. Osignerad. Omslag till Diktsamlingen ”Faller snö” av Eva. B Magnusson (1995). Tavlans mått: 45×62 cm

Slutpris: 21 225 kr

Artikelnr: 504-350 Kategori: Etikett: