192. LEKSAK. ”Lilla My”. 1960-tal. Atelier Fauni, Finland. Osignerad. En skosula saknas, ”knappar” rygg saknas. H. 9,5 cm

Slutpris: 1 025 kr

Artikelnr: 490-192 Kategori: Etikett: