434. LEKSAKSBIL. Litograferad plåt. Ichiko Masudya Japan. Repor på taket. Åldersrelaterat slitage. L 37 cm.

Slutpris: 1 525 kr

Artikelnr: 516-434 Kategori: Etikett: