435. LENA ATTAR- LARSON. Etsning 8/25 signerad. ”Det är en särdeles vacker katt skulle jag förmoda”. 36,5 x 26,5 cm.

Slutpris: 325 kr

Artikelnr: 483-435 Kategori: Etikett: