433. LENA ATTAR- LARSON. Etsning 8/25 signerad. ” Var människa har sin stege honom given av begynnelsen”. 36,5 x 26,5 cm.

Slutpris: 350 kr

Artikelnr: 483-433 Kategori: Etikett: