496. LENA ATTAR-LARSSON. Etsning. Signerad: Lena Attar-Larsson. ET 20/25. ”Katt”. Tavlans mått: 28,5 x 24,5 cm.

Slutpris: 575 kr

Artikelnr: 496-496 Kategori: Etikett: