053. MÅNS ROSSANDER, olja på duk. Signerad: M. Rossander 1980-82 ”ALVARSMARK”. Tavlans mått: 60 x 55 cm

Slutpris: 850 kr

Artikelnr: 498-053 Kategori: Etikett: