090. MATSALSGRUPP MED STOLAR. 10 st och iläggskivor 2 st. Barockstil. 1930-tal. L. 180+76+76 cm B. 94 cm. Sittgjd: 48 cm. Skivan med skador, bl.a vattenringar, Stolarnas klädsel sliten.

Slutpris: 425 kr

Artikelnr: 516-090 Kategori: Etikett: