157. MICHAEL ANDERSEN, CV KJAER. Vas m reliefdekor i form av elefanthuvuden. ett av öronen med skada. Stämplad: CVK Kjobenhavn. 1920-tal. H. 19 cm.

Slutpris: 550 kr

Artikelnr: 490-157 Kategori: Etikett: