300. MOSSE STOOPENDAAL. OLJEMÅLNING. Signerad: Mosse Stoopendaal 1944. Duk. Duken med liten skada. Ramen med skador. Tavlans mått: 114 x 169 cm.

Slutpris: 10 100 kr

Artikelnr: 504-300 Kategori: Etikett: