271. OLOF HERMELIN (1827-1913), Oljemålning, Duk. Signerad: O. Hermelin 91. Tavlans mått: 100×66 cm, Duk med krackelering

Slutpris: 3 300 kr

Artikelnr: 504-271 Kategori: Etikett: