278. REDAKRYDDHYLLA. Plåtetikettssignerad Reda. Några skeppor med nagg. H. 34.5 cm B. 39 cm Djup. 18.5 cm

Slutpris: 775 kr

Artikelnr: 515-278 Kategori: Etikett: