535. SERVERINGSSKÅP. Etikettmärkt: Lysberg & Hansen AS Bredgade Köpenhavn. Smärre fanerskador, skivan med vattenringar. H. 99 cm. B.115. Djup 58 cm.

Slutpris: 125 kr

Artikelnr: 503-535 Kategori: Etikett: