241. Siv Nordin. Akvarell. Signerad: Siv Nordin -93, ”Utanför herrgården”. Tavlans mått: 35,5 x 39,5 cm.

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 470-241 Kategori: Etikett: