337. Skåp m intarsia, funkis, nyckelbricka saknas på en dörr, brukslitage. 1930-tal. H. 135 cm. B. 135 cm. D. 42 cm.

Slutpris: 100 kr

Artikelnr: 450-337Kategori: Etikett: