346. SKÅP med bl.a valnötsfaner och hyllplan. Nyrenässans. Mindre fanerskador samt ett belags handtag saknas. H. 172 cm B. 75 cm Djup 52 cm

Slutpris: 1 000 kr

Artikelnr: 503-346 Kategori: Etikett: