260. Skrivbord, ek. 1910/20-tal. Brukslitage. H. 78 cm. B. 150 cm. D. 79 cm. Skrivbordstol, ek. 1910/20-tal, något ostadig.

Slutpris: 600 kr

Artikelnr: 451-260 Kategori: Etikett: