056. SPEGEL MED BORD. Glas o teak. 1900-talets mitt. Etikettsignerad: Hovmantorp. Spegel H. 106 cm. B. 43 cm. Bord H. 55 cm B. 72 cm Djup. 30 cm

Slutpris: 1 875 kr

Artikelnr: 516-056 Kategori: Etikett: