552. SPEGLAR, 1 PAR. Glasmästarspeglar. Ca 65 x 36,5 cm. Spegelglas med fäckar o en med skador på förgyllningen.

Slutpris: 1 850 kr

Artikelnr: 515-552 Kategori: Etikett: