343. STRINGHYLLA. 2 st gavlar H 76 cm. Hyllplan 3 st L 80 cm. B 30 cm. Bruksslitage, en av hyllorna med mindre fanerskada.

Slutpris: 475 kr

Artikelnr: 502-343 Kategori: Etikett: