Auktionsdatum | 2023-02-13 |
Kategori | Porslin/Keramik |
133. SVENSKA SLOTT Rörstrand. Matservis 31 delar. Soppterrin (liten nagg) mattallrikar 8 st. Förrätt 10 st. Assietter 9 st. Karott. Krackeleringar förekommer.
Slutpris: 700 kr
Slutpris: 700 kr