133. SVENSKA SLOTT Rörstrand. Matservis 31 delar. Soppterrin (liten nagg) mattallrikar 8 st. Förrätt 10 st. Assietter 9 st. Karott. Krackeleringar förekommer.

Slutpris: 700 kr

Artikelnr: 485-133 Kategori: Etikett: