473. TAKAMPEL, Empire. 1800-tal. Mittskål i patinerad metall, fyra stycken svängda ljusarmar, förgyllda beslag, avslutande pinjekotte. Elektrifierad. H. 80 cm. Diameter 73 cm (inklusive ljusarmar)

Slutpris: 1 975 kr

Artikelnr: 490-473 Kategori: Etikett: