440. TOYOTA AYGO 1.0 5dr -15. FJN533. Ombesiktning krävs. 4.250 mil. Nytt batteri. Några repor och småskador finns på bilen

Slutpris: 39 125 kr

Artikelnr: 516-440 Kategori: Etikett: