102. TRÄDGÅRDSSOFFA. ORMBUNKE. Stämplad: Melins metallgjuteri, Anderstorp. Gjutjärn o trä. Brukslitage. L. 145 cm.

Slutpris: 6 800 kr

Artikelnr: 493-102 Kategori: Etikett: